Gigi, Bella dhe Kendall ''tundin'' pasarelën në ParisVictoria Secret, marka e njohur e të brendshmeve edhe këtë vit po zhvillon shfaqje të mrekullueshme me modelet e saj .

Këtë vit do marrin pjesë një numër më i madh modelesh se në vitet e tjera të shfaqjes, duke përfshirë emra të njohur në industrinë e modës si Irina Shayk, Bella Hadid dhe Kendall Jenner e cila u ftua për herë të dytë në shfaqje, transmeton gazeta ”Kosova Sot Online”.

Këto të fundit iu bashkuan veteraneve të Victoria Secret , Alessandra Ambrosio dhe Adriana Lima që të dyja 35 vjeçare.

hida

kendelll

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here