Prezantuesi dhe këngëtari i famshëm italian Gianni Morandi mbrëmë vetëm sa nuk e kanë lëshuan këmbët kur takoi aktoren e njohur italiane Monica Belluci të cilës iu hudhë në qafë dhe sa nuk e “hëngri” duke e puthur me pasion.

I shkreti Morandi edhe pse në moshë të thyer, nuk mundi të rezistoj para një bukurie të rall dhe para një gjoksi të mrekullueshëm të Monica Belluci-t e cila që në rrinë e saj i ka lënë pa frymë të gjithë njerëzit që e kanë takuar, por edhe ata të cilët e kanë ndjekur nëpër filmat e saj.

YllPress.com ju sjell fotot nga vërsullja e Gianni Morandit ndaj Monica Belluci-t e cila mori pjesë mbrëmë si e ftuar në festivalin italian të këngës San Remo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here