Reperi i ri nga Ferizaji, Ghetto ka lansuar klipin më të ri të këngës “Pse u bona reper”, që i takon albumit të parë të reperit “Young Ghetto”.

Videoklipi jo dhe aq kualitativ është punuar nga XasioCreative, ndërsa ky është vetëm videoklipi i dytë i Ghettos pas superhitit “Ajo”.

Ghetto është një prej reperëve më të ri në hip hopin kosovar, por njëkohësisht më me prespektivë për shkak të talentit të tij të jashtëzakonshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here