Reperi kosovar, Ghetto, ka lansuar klipin e këngës “Ajo”, që llogaritet si një prej hiteve të reperit të ri.

Videoklipi është realizuar nga kompania PointMedia, ndërsa një pjesë e xhirimeve të klipit janë bërë jashtë vendit.

Kënga “Ajo” flet për një histori të dashurisë së dy të rinjve, e cila përfundoi tragjikisht, gjë që vërehet dhe në skenat e klipit në fjalë.

http://www.youtube.com/watch?v=player_embedded&v=v2eVrlmWzIE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here