Reperët nga Ferizaji, Ghetto dhe 2Ton, kanë bashkuar forcat për të punuar dhe lansuar më pas këngën e titulluar “Yeah”.

Kënga e cila flet për realitetin e reperëve kosovarë, është krijuar nga vet 2Ton, emri i vërtetë i të cilit është Arton. Ky i fundit njihet si një prej ‘beatbërësve’ më të mirë në Kosovë dhe bashkëpunimi i tij me super talentin, Ghetto, sigurisht se pritet të ketë sukses.

Sa i përket Ghettos, ai është i njohur për këngën “Ajo”, projekt ky me klip që ka arritur të thyejë zemrat e të rinjve shqiptarë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here