Reperi i ri nga Ferizaji, Ghett Aliu, ka lansuar këngë të reja në prag të sezonit veror.

Bëhet fjalë për këngën “Ti po rren”, e cila në thelb është parodi ndaj aktualitetit në Kosovë në përgjithësi, gjithnjë sipas reperit.

Dhe një këngë tjetër e cila është lansuar po nga Ghett Aliu është edhe “AJ”. Të dy projektet e reja të tij Ghetto i lansoi në profilin e tij në Facebook ku u shpreh i kënaqur me realizimin dhe me pritjen nga publiku. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here