Gëzim në familjen e Daut HaradinajtDavidi, djali i Daut Haradinajt e ka përfunduar vitin shkollor. Ky vit ishte i suksesshëm për djalin e kandidatit për deputet të koalicionit PDK-AAK-NISMA, dhe ka bërë krenar prindërit.

Haradinaj nëpërmjet një statusi në Facebook, ka treguar se i biri i tij nuk i ka ‘koritë’.

Ai ka uruar djalin, dhe ka bashkangjitur fotografi nga ceremonia e përfundimit të vitit shkollor.

“E përfundojë një vit shkollë edhe duket që s’do me na “koritë”. Urime David!”, ka shkruar Haradinaj në Fcebook.

Gëzim në familjen e Daut Haradinajt

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here