Çifti i njohur i ekranit janë duke shijuar ditët e pushimit dhe kulmin e relaksit.

Reperi Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij Marina Vjollca kanë zgjedhur një vend mjaft frymëzues për të kaluar pushimet.

‘Jeta është më e mirë pranë detit’ ka shkruar Geti në foto e publikuar ku Marina shfaqet duke Marë rreze dielli.

Vetëm një ditë më parë moderatorja publikoi foto lozonjare në Instagramin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here