Getoar Selimi i famshmi Ghetto Geasy, pas “divorcit” me Ledrin e “Skillz-ave” i ka rënë fama në Kosovë dhe madje edhe qarqet e rrepërëve që i konsideronin Ledrin dhe Getin si modele. Për këtë arsye, dikur i apasionuar për të postuar foto me mikun e tij Ledri, së fundmi Getoari ka filluar që Ledrin ta zëvendësojë me të fejuarën e tij, Florenta e cila ka namin e një prej femrave më të bukura në Kosovë.

Getoari ka postuar foto të tij dhe të dashurës duke e cilësuar “dashuria ime” dhe njëkohësisht duke i bërë thirrje fansave për të dhënë pëlqimin e tyre për të dhe të fejuarën.

BLUETOOTH

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here