Getoari kapet mat me MarinënJanë dy personazhet më të përfolura për momentin për jetën private. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, të cilët janë në lidhje tash e ca muaj nuk janë prononcuar për raportin e tyre.

Por javën që po e lëmë pas Geti e Marina ishin në kryeqytet. Pamjet në videon e më poshtme e konfirmojnë marrëdhënien e tyre./prive.al./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here