Getoar Selimit dhe Onati vin me klipin “BS” Është publikuar videoklipi i ri i Getoar Selimit dhe Onatit.Yjet e Babastas kanë publikuar projetin e ri të titulluar BS.

Kënga sipas burimeve të Telegrafit është punuar nga LiBeats një vit më parë, por vetëm tani ka gjetur vend daljen në tregun e muzikës, transmeton Telegrafi.

Gjersa për tekstin është përkujdesur Geti dhe Onati, melodinë e muzikën e ka bërë LiBeats .

Vlen të theksohet se video është realizuar nga kompania Entermedia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here