Getoar Selimi në Romë për videoklip të ri?Getoar Selimi po qëndron në Romë, ani pse në Kosovë është krizë e madhe.Reperi i cili e ka harruar Prishtinën falë të dashurës së tij Marinës, me të cilën po jeton në Tiranë, ka shkuar në Romë.

Një prej reperëve më të famshëm këtë e ka bërë të ditur në Instagram, çka ka nxitur spekulime se ai mund të xhirojë klip të ri.

Siç mëson Telegrafi, ai ka shkuar vetëm për pushim në Romë dhe jo për të xhiruar klip.
Këtu pos pushimit përfshihet edhe shopingu, adhurues i madh i të cilit është Geasy. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here