Getoar Selimi i ‘kundërpërgjigjet’ NoizytGetoar Selimi, i njohur si Geti, ka reaguar pas ofendimit Noizyt, ku ky i fundit ia ka bërë shefit të BabaStars dhe Tingulli Trent, duke e krahasuar atë me artistin austriak Conchita.

Një reagim tipik nga Geti, i cili me një foto nga një super-koncert në njërin prej klubeve të mëdha të Tiranës i është kundërpërgjigjur reperit, Noizy.

Telegrafi.com e ka siguruar një fotografi, në të cilën shihet Geti duke performuar para më shumë se 1500 njerëzve në Moscow Club në Tiranë, dhe kjo me sa duket është deklarata e vetme që Geti e ka për Noizyn.

Mbase dëshiron t’i thotë se ai nuk merret me të, por me fansat e tij të shumtë, në vendin ku Noizy duhej të ishte më i madh se Geti. Por si MMV, Geti ka qenë i pa fjalë por sërish i fuqishëm në reagimin e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here