Getoar Selimi dhe NRG Band me këngë të re "Ta du majmunin"Getoar Selimi dhe NRG Band tashmë janë duke lansuar projektin e tyre të ri.Kënga do të titullohet “Ta du Majmunin”, zbuluan burimet e Prives.

Kështu Getoar Selimi edhe një herë do të provojë që të lë gjurmë këtë verë me këtë projekt, i cili fabulën e ka mjaft të krahasueshme me “zogun” i cili u bë megahit në këngën “Fenix” nga Tuna.

Së shpejti pritet lansimi i këtij projekti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here