Getoar Selimi dhe Marina Vjollca nisin bashkëjetesën, ja si ndajnë punët e shtëpisëGetoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë filluar që të bashkëjetojnë.Ata tashmë janë duke u bërë gati për jetën e tyre familjare.

Çifti e kanë zyrtarizuar lidhjen kohëve të fundit dhe në një foto shihen se ata tashmë kanë filluar që edhe punët e kuzhinës t’i bëjnë së bashku.

Pas shumë lidhjeve të dështuara edhe me femra të njohura të skenës, Geti si duket kësaj radhe e ka seriozisht.
Sipas abc.al kjo fotografi është bërë në banesën e tyre te lagjja “Komuna e Parisit” në Tiranë./Telegrafi/

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca nisin bashkëjetesën, ja si ndajnë punët e shtëpisë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here