Getoar Selimi , baba i Sabri FejzullahutReperi Getoar Selimi është themeluesi i labelit Babastars, andaj dhe shumë e quajnë ‘Baba’. Kështu e ka quajtur edhe këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu.

Sabriu ka postuar në Facebook një fotografi me Getin, sipër të cilës ka shkruar:”Me babën ktu”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here