Getinjo dhe Nikka vijnë me “Njeri” Reperi i njohur Getinjo ka publikuar këngën e tij më të ri “Njeri” në bashkëpunim me artisten e re Nikka.

Kënga e re është ritmike në sensin e baladës, gjersa është publikuar në YouTube vetëm në versionin audio me tekst.

Muzika është punuar nga Zzap dhe Chriss, gjersa tekstin e ka shkruar vet Getinjo.

“Njeri” pritet të jetë një sukses i radhës për të dy artistët, veçanërisht për artisten e re Nikka, e cila shënon deputimin e saj me këtë këngë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here