Getinjo dhe Kida sjellin super projektin “Ku je”Getinjo dhe Kida sapo erdhën me superprojektin e tyre më të ri të shumëpritur, të titulluar “Ku je”.

Kënga vjen me tekst të Getinjos, prodhuar nga ZzapnChriss, kurse me videoklip të realizuar nga “XL Films”.

Kënga është me ritme të lehta dhe padyshim pritet të jetë nga superhitet e kësaj vere, e sjellur në bashkëpunim nga dy emra ndër më të kërkuarit e skenës muzikore për momentin.

Ky superprojekt pritet të pëlqehet mjaft shumë nga fansat si dhe të pushtojë diskotekat, clubet, veturat dhe çdo vend tjetër ku ka mundësi të dëgjohet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here