Geti xheloz për të dashurën, Marina do prezantojë emisione vetëm për fëmijë Çifti simpatik, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, janë duke shijuar lidhjen e tyre, e cila tashmë është bërë publike për të gjithë.

Biondja seksi e cila prej kohësh ka prezantuar një emision sportiv, tashmë është një sprovë për karrierën e saj në televizion, kjo pasi zëra pranë çiftit kanë pohuar se Geti është xheloz për të dashurën.

Futbollistët për Getin tashmë janë ‘rivalë’, ndaj dhe mësohet se ai është duke i bërë presion biondes që të zgjedhje një tjetër emision për të vazhduar karrierën e saj në televizion. Pse jo Marinën mund ta shikojmë edhe në një emision për fëmijë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here