Geti prezanton babain Tash është bërë trend që fytyrat publike të publikojnë foto të më të afërmve të tyre.Por, është vëllai i Getit, Liberiani, ai që ka publikuar një foto të babait të tyre, Ibrahimit, i cili njihet ndryshe si Ibra dhe po feston ditëlindjen.

Ajo që vërehet është ngjashmëria që ka babai me reperin e njohur, Getoar Selimin, ndonëse ky i fundit ka ndryshuar në stil, por ngjashmëria është evidente, trasnmeton Telegrafi.

Babai i Getit edhe pse ka djem të suksesshëm, merret edhe individualisht me biznes.

Geti prezanton babain

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here