Geti ndjehet si Pablo EscobarGetoar Selimi ndjehet si Pablo Escobar.

Kështu është shprehur vetë reperi i njohur përmes profilit të tij në “Instagram”, transmeton Telegrafi.

“I feel like Pablo” ka shkruar Geti sipër një fotografie nga xhirimet e videoklipit të tij të fundit në bashkëpunim me Onatin, të cilën e ka publikuar ditë më parë.

Pablo Escobar është një diler droge shumë i famshëm dhe i pasur në botë dhe nuk dihet nëse reperi shqiptar po ndjehet i famshëm a po i pasur si ai./Telegrafi/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here