Geti mesazh erotik për Marinën: "Ta p*** majmunin"Ndonëse janë ndër çiftet më të përfolura shqiptare të showbizz-it dhe i shohim gjithmonë përkrah njëri-tjetrit, mes Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës nuk mungojnë komentet përkëdhelëse në fotot që postojnë në Instagram apo rrjete të tjera sociale.

Reperi i Babastars ka postuar mbrëmjen e kaluar një foto në profilin e tij në Instagram, ku shfaqet duke pozuar i veshur i tëri në të zeza.

Kjo foto ka tërhequr vëmendjen e Marinës, e cila i ka komentuar partnerit të saj: “Ec aty bisha!”. Sigurisht, Getti nuk mund ta linte të dashurën e tij të zemrës pa i kthyer koment. Çfarë i ka thënë reperi? “T.P.M.F” dhe një emoji zemre!

Ç’ka dashur të thotë Getoari me këtë shprehje? Ndoshta ka dashur të thotë “Ta p**** majmunin fort” e ka zgjedhur ta shprehë me iniciale, por akoma nuk jemi të sigurt për këtë. Sigurisht, kjo mund të jetë një shaka nga ana e reperit, nisur edhe nga fakti se “majmuni” përmendet në një nga këngët e tij, në bashkëpunim me grupin NRG Band, “Ta du majmunin”. Dhe në refren thuhet: “Shumë ta du, oh, majmunin tënd!”. Ndoshta këtu mund të jetë frymëzuar Geti për “T.P.M.F”-në, por s’dimë ta themi me siguri të plotë.

Gjithsesi, kur i kemi gjetur kuptimin “Mënëmë…” së Getinjos, edhe kësaj do t’ia gjejmë. /Blitz./

mesazhi-erotik

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here