Anëtari i grupit “Tingulli 3nt”, Getoar Selimi, ka thënë se disa artistë ‘jo të vërtetë’ të hip-hopit kanë bërë që ky zhanër muzikor të cilësohet si muzikë për fëmijë.

Dhe pikërisht si tentim për t’u treguar atyre se kush janë ‘artistë të vërtetë’, “Tingulli 3nt” ka realizuar edhe këngën “Ma I Madhi N’Ven”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here