Getoar Selim feston sot 35 vjetorin e lindjes, dhe nuk kishtë se si të mungonte një rum special nga nusja e tij Marina Vjollca.

“Gezuar ditelindjen i shtrenjti i zemres sime! Sic me ke bere mua te lumtur, dua qe me lumturi te te ece e gjithe jeta!

I love u more and more every day #BurriJem??”shkrua n Marina në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here