Reperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi, ka thënë se është tepër i dhënë pas seksit dhe se nuk e ka problem ta fshehë këtë.

Bosi i ‘labelit’ Baba Stars ka deklaruar për Prive ndër gjërat që i pëlqejnë më shumë dhe kjo si për çdo mashkull është të pasurit seks.

Pos kësaj, i pyetur se nëse i pëlqen ndonjë këngëtare kosovare, ai ka refuzuar të përgjigjet, duke thënë se i pëlqen vetëm Rihanna.

Geti kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë dhe aventurave duke iu përkushtuar plotësisht tashmë të fejuarës së tij Florentës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here