Siklet jeni tu um bo te dytë ikumm
ti tash dridhesh
prishtina ka lezet a don ahahha
ma mirë po dokesh pa syza aaa
kolegë dhe kolege të nderuar s’ka mo hitee.

TUNA: me del vet ne qytet me bo nxeht e kom shum leht thuju shokev mos t´ ma bojn hey hey hey tjerve spo du me ju fol une ty po du met nxon une me shoqe me ta bo hey hey hey babes ku gjithqka nuk du nese don mu kon me mu shum her duhesh me ma bo hey hey hey qesi jom kurr nuk ndrroj ti sje kon kur egzistoj me fal per ket qim nane shum moti e bojj.

MEDA: Dua te puth qdo nat dua te ledhatoj ne shtrat hajde shpirto ti me mua diten ta boj nat.
Dua te puth qdo nat dua te ledhatoj ne shtrat hajde shpirto ti me mua diten ta boj nat.

GETI: Po vij me plot ShmeK Dostat i Kom BacK Femnat i kom ne lek e lekt i kom ne xhepp ni Get eshte n’ket qytet Prishtina ka Lezet sjom a jom vet cilen du e zo shum leht mos fol po dridhma dridhma mos kshyr po dridhma dridhma mos rri po dridhma dridhma edhe nihere dridhma dridhma VIBRO VIBRO loqk VIBROO VIBRO shpirt VIBRO une qekaq dii qe ku oo meda per dashni .

MEDA: Dua te puth qdo nat dua te ledhatoj ne shtrat hajde shpirto ti me mua diten ta boj nat .
Dua te puth qdo nat dua te ledhatoj ne shtrat hajde shpirto ti me mua diten ta boj nat

TUNA: Dua te puth qdo nat dua te ledhatoj ne shtrat hajde shpirto ti me mua diten ta boj nat .

MEDA: Dua te puth qdo nat dua te ledhatoj ne shtrat hajde shpirto ti me mua diten ta boj nat .
Dua te puth qdo nat dua te ledhatoj ne shtrat hajde shpirto ti me mua diten ta boj nat

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here