Geti foto edhe me Luanën Sot u publikua një fotografi ku Geti u fotografua me prezantuesen Marina Vjollca, me të cilën është duke u përfolur që një kohë të gjatë për një lidhje.Megjithëse ata nuk e kanë mohuar as konfirmuar, ajo foto shërbeu si një konfirimim nga dyshja.

Ata janë në Summerfest në tiran, e aty është edhe Luana.Tani Geti është fotografuar me Luanën, e cila ka postuar fotografinë në llogarinë e saj në Instagram, transmeton Kosova Sot.

Siç dihet Luana dhe Marina janë motra dhe Geti duket të jetë i afërt edhe me motrën e të dashurës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here