Anëtari i grupit Tingulli i 3nt, Getoar Selimi, raportohet se do të fejohet këtë të enjte, më 25 gusht.

E përditshmja kosovare “Kosova Sot” bën të ditur se reperi për tashmë një kohë është në lidhje me Florentën dhe se ata kanë vendosur ta çojnë lidhjen e tyre një hap më tej.

Nuk është bërë e ditur nëse do të ketë ndonjë festë apo ceremoni zyrtare. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here