Geti e Marina kthehen në KosovëReperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi si dhe moderatorja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca ka disa kohë që janë në lidhje.Të dy kanë qenë për pushime në kryeqytetin e dashurisë, Parisin.

Nga atje të dy kanë postuar fotografi të shumta, për të treguar dashurinë që ndjejnë për njëri-tjetrin.

Por si duket pushimet e tyre mbaruan dhe të dy tashmë janë në.

Geti e Marina kthehen në Kosovë

Në disa foto të cilat i ka siguruar Klan Kosova, shihet Geti e Marina që kanë mbërritur në aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.

Geti e Marina kthehen në Kosovë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here