Geti e ‘kapë' për fyti Marinën Dy të dashuruar simpatik si Getoar Selimi dhe Marina Vjollca rrallë herë kemi në estradën tonë, ata edhe pse një kohë u munduan të mbajnë të fshehur lidhjen e tyre tani kanë gjithqka publike dhe e ndajnë me fansat e tyre, shkruan Gazeta Blic.

Geti dhe Marina janë duke bërë një jetë mjaftë luksoze me pushime në vendet më të bukura të botës.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale duke publikuar foto nga më të ndryshmet, e së fundmi si duket nuk paten ide tjetër vecse të ngulfasin njëri tjetrin dhe të postojnë në Instagram.

Geti e ‘kapë' për fyti Marinën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here