Geti dhe NRG Band vijnë me “Ta du majmunin” Getoar Selimi – Geti dhe NRG Band së shpejti do të sjellin bashkëpunimin e tyre.

Reperi i cili po jeton në Tiranë, i përfolur shumë kohëve të fundit rreth lidhjes me moderatoren e famshme Marina Vjollca,si duket ka gati projektin për këtë verë,të cilin do ta sjellë në bashkëpunim me grupin Nrg Band.

“Ta du majmunin” titullohet kënga e cila do të publikohet së shpejti e realizuar me videoklip.
Këtë e ka bërë të ditur vetë Selimi përmes profilit të tij në Instagram duke publikuar një foto me mbishkrimin “Cooming soon”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here