Geti dhe Marina së bashku në kinemaPas shumë raportimeve dhe thashethemeve, si duket dyshja ka vendosur që mos të fshihet dhe të dalin publikisht.

Reperi Getoar Selimi, i njohur më mirë si Geti, dhe moderatorja e njohur Marina Vjollca janë kapur sërish bashkë.

Së fundi ata janë fotografuar në një nga qendrat tregtare të kryeqytetit shqiptar, Tiranë.

Geti dhe Marina së bashku në kinema

Ata janë parë teksa po blinin bileta për kinema.

Geti dhe Marina së bashku në kinema

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here