Geti dhe Marina në Prishtinë për pavarësi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po festojnë bashkë pavarësinë e Kosovës.Dhe po, aty s’ka si të mungojë as motra e Marinës, Luana, shkruan Telegrafi.

Treshja po kalon bukur në kryeqytetin e Kosovës, aty ku me siguri po i pret edhe nëna e Getoarit, e cila sigurisht është e lumtur për nusen e saj e cila njihet prej femrave më seksi shqiptare.

Luana ndryshe është ende “single”.

marina

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here