Geti e MajkiGeti e Majki e përjetuan një sukses të jashtëzakonshëm me këngën e përbashkët “S’jena mo”, një hit i pa diskutueshëm, që theu rekorde.

Burime të “Kosovares” bëjnë të ditur se dyshja po rikthehen sërish së bashku. Dueti pritet të lansohet së shpejti.

Geti dhe Majki do ta sjellin këngën me titull “Ajo”, që do të jetë suksesi i radhës i”Babstars.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here