Geta Beqa është një ndër trajneret e fitnesit më të kërkuara. Duke qenë më e mira, ajo është e preferuara dhe për këngëtaret e estradës të cilët përzgjedhin atë për t’i ndihmuar rreth trupit të tyre.

Së fundmi, ajo është parë bashkë me këngëtaren Tuna të cilat kanë pozuar gjatë ushtrimeve, fotografi kjo e publikuar nga vetë Tuna në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe, Tuna ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e ri, por që detaje të tjera rreth tij nuk ka dhënë, ndërsa sa i përket jetës private edhe pse u tha se ishte në krizë me Patrisin, ajo ua dëshmoi të kundërtën të gjithëve duke publikuar fotografi të tij, duke hedhur poshtë të gjitha thashethemet.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here