Geri Halliwell dhe Henry BeckwithFemra e injoruar, Geri Halliwell ka imituar aktoren Kate Winslet duke pozuar sikurse në filmin “Titanic” me të dashurin e saj.

Ish – anëtarja e Spice Girl (37) kanë qenë në jaht me aristokratin dhe pasanikun Henry Beckwith (31) për pushimet e tyre.

Por, për dallim nga Kate dhe Leonardo DiCaprio në filmin më të shitur të vitit 1997, ata nuk kanë pasur frikën se do të goditën nga akujt nënujor të oqeanit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here