Me paparacët që qëndrojnë rreth shtëpisë së tij si edhe në stërvitje pasi revistat e thashethemeve kanë ofruar një çmim prej 150 mijë euro për një fotografi të mbrojtësit të Barcelonës me Shakiran, Pique ka postuar vetë një foto të tij me këngëtaren kolumbiane në Twitter.

Ish-mbrojtësi i Manchester United, Pique, dhe këngëtarja Shakira, për të parën herë u takuan në Afrikën e Jugut vitin e kaluar, pasi këngëtarja e muzikës pop performoi në Kupën Botërore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here