Përflitet se ajo është shtatzënë me fëmijën e saj të parë, dhe duket se tani Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos e vërteton më së miri këtë.

23-vjeçarja ka qënë në plazh të shtunën dhe dukej fantastike me bikini shumëngjyrësh, mjaft e dashuruar me futbollistin e saj.

Georgina tregon bukurinë e saj natyrale në pushimet me superjahtin në Ibiza. Sipas The Sun, Georgina dhe Ronaldo do të bëhen prindër të një vajze në tetor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here