Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez vazhdojnë të shijojnë pushimet.

33-vjeçari tregoi se është në super formë, teksa u fotografua në jahtin luksoz në Saint Tropez.

E dashura e tij nuk ngelej pas. 24-vjeçarja dukej mahnitëse me bikini të kuqe, ndonëse vetëm pak kohë më parë solli në jetë vajzën e saj.

Bashkë më çiftin në këtë udhëtim ishte edhe djali 8-vjeçar i Ronaldos, Cristiano Jr. /GSh

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here