Georgia modelja britanike 2009 Ne moshen e saj, babai Mick kishte kaluar prej korit te kishes ne koncertet e para neper klubet e periferise ne Londer.

Kurse Georgia May Jagger, e cila sapo ka mbushur 17 vjec, ka fituar cmimin e modeles britanike te vitit.

Georgia ka terhequr cmimin e saj, nje kristal Swarovski, me te emen Jerry Hall edhe ajo top modele dhe ish-bashkeshorte e liderit te Rolling Stones.

Bjonde sensuale, si e ema, me buze mishtore si te babait, Georgia eshte krahasuar me Brigitte Bardot. Kete vit do te jete imazhi i nje fushatave publicitare per Versace, Rimmel dhe Hudson Jeans./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here