George: Dashuria me Elin per mrekulliGati per te sfiluar per here te dyte bashke ne tapetin e kuq. George Clooney e Elisabetta Canalis do te prezantohen serish si cift unik ne Festivalin e Romes.


Dashuria mes te dyve po shkon per mrekulli ose thene ndryshe ne qiellin e shtate.

George tregon se eshte i lumtur qe po jeton ne Itali dhe se blerja e viles se tij ne Lario ka qene zgjedhja me e mire qe ka bere.

“Ne fillim e mora me frike. Nuk kisha bere kurre pushime ne Itali, fillimisht se isha i papune dhe me pas sepse kisha shume pune. Kur bleva shtepine, shume me pak se c’vlente ajo ne te vertete, me duhet te tregohem i sinqerte, nisa realisht te beja pushime”, thote George, personazhi me i perfolur jo vetem ne mediat italiane…/Top-channel

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here