Clooney nuk dëshiron të martohet sërish, pasi që ai është një “burrë i keq”.

George Clooney   i cili nga viti 1989 deri në vitin 1993 ka qenë i martuar me aktoren Talia Balsam, thotë se nuk do të martohet më në të ardhmen..

Aktori shpreht se unë punoj gjithmonë dhe kam interesime të shumta jashtë aktrimit. Po të isha e dashura ime, nuk do të lidhesha me mua për kohë të gjatë…”, ka thënë Clooney, i cili aktualisht është në lidhje me aktoren dhe prezantuesen Elisabetta Canalis.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here