Clooney ka shkuar në pushim me të dashurën e tij, Stacy Keiber, për të festuar ditëlindjen e saj.

Stacy të Premten feston ditëlindjen e 32-të, mirëpo ylli Hollywood-ian, 50 vjeçari Clooney, ka vendosur që festën ta filloj një javë më heret, pikërisht në Cabo San Lucas.

Stacy në Twitter-in e saj publikoi foton dhe shkroi “Duke i ndjekur ditët e fundit të verës”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here