George Clooney dhe e fejuara e tijMe sa duket George Clooney është i dashuruar më shumë seç mendonim ne. Amal Alamuddin është fatlumja që po vjedh mashkullin e preferuar prej shumë femrave nëpër botë.

Aktori i njohur ishte në Itali për të marrë një çmim mjaft të rëndësishëm. Në eventin e Celebrity Fight Night. Ai u pyet nga mediat italiane se kur do të martohet me të fejuarën e tij.

Ai u shpreh se në disa javë do të kishim disa fotot të tijat si dhëndërr. Ai ka vendosur të martohet në Venecia.

Kjo na bën ne të mendojmë se George shumë shpejt nuk do të jetë më “beqari më i preferuar nga femrat.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here