Mes George Clooney dhe Elisabetta Canalis, historia duket se shkon shumë mirë.

Të paktën kështu duket nga fotot e shkrepura të ciftit në Hawaii, ku ndodhen për disa ditë pushime. Të kapur dorë për dorë, duken më të dashuruar se kurrë.

Me këtë shfaqje bien poshtë zërat për ndarje mes tyre, ku shkak sipas thashethemeve ishin bërë daljet e shpeshta gjatë netëve të Eli-t dhe pasioni i madh të George për pokerin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here