Gentian Zenelaj: Më rreh zemra fort, u bërë baba për herë të dytëAktori i famshëm i humorit Gentian Zenelaj ka një arsye të fortë për të qenë i lumtur. Ai është bërë baba për herë të dytë, me ardhjen në jetë të një vajze që e ka pagëzuar me emrin Aria.

Përmes një statusi në Facebook, Genti shprehet mjaft i entuziazmuar për vogëlushen, të cilën thotë se ka 9 muaj që e pret dhe se është Princesha e tij.

Ai ka ndarë një foto mjaft domethënëse me fansat e tij në Facebook.

Gentian Zenelaj: Më rreh zemra fort, u bërë baba për herë të dytë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here