5Këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli, në Facebook ka postuar një fotografi në të cilën ajo shihet pa flokë.

Ajo është bërë tullace, por arsyeja pse ka bërë një gjë të tillë ende nuk është zbuluar.

“Jam bërë tullace”, ishte mbishkrimi në fotografinë e postuar në profilin e saj zyrtar në Facebook.

Së fundmi, ajo ka publikuar këngën e re “Baby Squat” e cila është pritur shumë mirë nga publiku dhe e cila ka marrë mbi 17.5 milionë klikime.4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here