Genta zmadhon gjoksin?Këngëtarja Genta Ismajli është përfolur për një ndërhyrje në gjoks pas fotos më të fundit që është publikuar.

Bukuroshja koosvare dukej si gjithnjë shumë seksi e me trup të tonifikuar, por ajo që bie në sy është gjoksi i saj, që duket më i madh se më parë dhe ka ngritur spekulimet rreth një ndërhyrjeje të mundshme.

Mesa duket ky ka qenë dhe qëllimi, pasi e gjitha është një ‘iluzion optik’. Për këtë set fotografik këngëtarja ka veshur një material lateksi që të krijon idenë se është e zhveshur dhe e tregon dekoltenë pak më të bëshme.

Këngëtarja 31-vjecare po përgatitet ndërkohë për të lancuar singëllin e saj më të ri, që mendohet të jetë një hit i vërtetë sipas fjalëve të vetë këngëtares.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here