E veshur si nje Eve, ku ne vend te gjetheve te pemes, shohim ca petale trendafili, Genta ismajli ne perpjekjen e saj per te qene e veshura me e vecante, duket se ka deshtuar. Kjo shume per shkak te veshjes, por qe linjat e saj trupore, qe vetem elegance nuk deshmojne.

Edhe beli i saj dikur i admirueshem, ne kete foto nuk te ben asnje efekt, per shkak te legenit tashme te zgjeruar pa kufi dhe shenjave te prera te barkut…Genta, here tjeter kujdes! Mos nxirr ne pah defektet!

Gjithashtu duhet te pranojme se Genta ka qene nje vajze teper e dhene pas fitness-it, dhe ushqimin e ka pasur me pikatore kujtojme theniet e Gentes ne te kaluaren e pyetur per raste te tilla.

Por mesa duket Gentes i ka ardhe ne maje te hundes ne nje rast te caktuar dhe ka thene sdo me gjej gje per nje kohe te shkurter por ja qe ka ndodhur krejt e kunderta.

Eshte per te ardhur keq faktikisht dhe normal me mijra fansa te saj duan nje Gente ne forme te mire dhe me linja te rregullta si ajo e dikurshmja e cila e konfirmon dhe foto e meposhtme!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here