Këngëtarja e hitit ‘Guximi’ si duket është rehatuar shumë me stilin e veshjëve ku njëra kofshe duhet të dalë jashtë. Genta Ismajli kështu do të na vijë edhe në një program festiv të karrierës muzikore të Gilit, realizuar në ‘Sheshin 21′ dhe për t’u trasmetuar gjatë programeve festive të Vitit të Ri në RTV21.

Edhe kjo foto që po shihni është marrë pikërisht nga ky koncert festiv. /Albasnapz/

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here